Jednodeskové počítače

 Jednodeskové počítače
Single Board Computers are in stock with same-day shipping at Mouser from leading manufacturers. Mouser is an authorized distributor for many Single Board Computer manufacturers, including AAEON, Beagleboard, Raspberry Pi & more.
More...

Please view our large selection of single board computers below.
Výsledky: 1.010
Zvolit Obrázek Č. dílu Výr. Popis Technické informace Dostupnost Stanovení ceny (EUR) Filtrovat výsledky v tabulce podle jednotkové ceny na základě zvoleného množství. Množství RoHS Série Tvarový činitel Značka procesoru Typ procesoru Jádro Frekvence Maximální kapacita RAM Instalovaná RAM Provozní napájecí napětí Typ rozhraní Minimální provozní teplota Maximální provozní teplota Rozmìry Balení
Seeed Studio Jednodeskové počítače Seeed Studio BeagleBone Green Wireless
736Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1

BeagleBone BeagleBone Green Texas Instruments AM3358 ARM Cortex A8 1 GHz 512 MB 512 MB Bluetooth, GPIO, I2C, UART, USB 2.0, WiFi 0 C + 75 C 126 mm x 76 mm x 24 mm
BeagleBoard by Seeed Studio Jednodeskové počítače BeagleBone Black 430Na skladě
8.221Na objednávce
Minimum: 1
Vícenásobek: 1
BeagleBone Black Texas Instruments AM3358BZCZ100 ARM Cortex A8 1 GHz 512 MB 512 MB 5 V Ethernet, JTAG, micro HDMI, Micro SD, Serial, USB 2.0 86.36 mm x 53.34 mm
atomic14 Jednodeskové počítače Small, ESP32-based, single-PCB vintage computer 164Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1

ESP32 Rainbow Bulk
EDATEC Jednodeskové počítače Mini-ITX Industrial single board computer based on Raspberry Pi CM5, with Wifi & Bluetooth,4GB RAM, 32GB Emmc, 1 1000M Ethernet with PoE and a heatsink
4Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1

SBC3310 ARM ARM Cortex-A76 4 GB 9 V to 36 V USB - 25 C + 50 C 170 mm x 170 mm Bulk
ADLINK Technology cPCI-6540/2276ME/M32-0
ADLINK Technology Jednodeskové počítače 4HP cPCI-6540 with Intel Xeon E-2276ME and 32GBDDR4-2666 ECC soldered memory with 2x GbE, 2x USB 3.0, 1x RJ-45 COM and single PMC/XMC site 1Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1
6U 4HP Intel Xeon E-2276ME Xeon E-2276ME 4.5 GHz 64 GB 32 GB 12 V DP, Ethernet, PCIe, RS-232/422/485, USB 3.0, VGA - 20 C + 70 C 233.33 mm x 160 mm
Raspberry Pi Jednodeskové počítače Raspberry Pi1 Model A+ 249Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1

Raspberry Pi1 Raspberry Pi A+ Broadcom BCM2835 ARM1176JZF-S 700 MHz 512 MB 5 V Audio, GPIO, Micro SD, HDMI, USB 2.0 66 mm x 56 mm x 14 mm
BeagleBoard by Seeed Studio Jednodeskové počítače BeagleBoard's BeaglePlay 858Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1

8 cm x 8 cm Texas Instruments AM6254 ARM Cortex A53, ARM Cortex M4F 400 MHz, 1.4 GHz 2 GB HDMI, USB 0 C + 70 C
BeagleBoard by Seeed Studio Jednodeskové počítače BeagleBoard BeagleV-Ahead Open-Source RISC-V SBC 905Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1

T-Head Xuantie C910 RISC-V 1.85 GHz 4 GB 4 GB 5 V Bluetooth, CSI, DSI, Ethernet, GPIO, JTAG, mikroBUS, Micro SD, Micro USB, Mini HDMI, UART, WiFi 0 C + 60 C 96.5 mm x 60.5 mm x 21.1 mm
Kontron Jednodeskové počítače 3.5" SBC w/ Intel Atom x6425RE, ETR (-40 to 85C) 3Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1

Intel Atom x6425RE 1.9 GHz 12 V I2C, SPI, UART - 40 C + 85 C 146 mm x 105 mm
Hackboard Jednodeskové počítače Hackboard 2 with Ubuntu Linux
360Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1
Intel Celeron N4020 Celeron N4020 2.8 GHz 8 GB 0 GB 12 V Bluetooth, eDP, Ethernet, GPIO, HDMI, USB 3.0, WiFi 120 mm x 80 mm
Hackboard Jednodeskové počítače Hackboard Single Board Computer with PSU and Windows 10 Pro
243Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1

Hackboard Intel Celeron N4020 Celeron N4020 2.8 GHz 8 GB 0 GB 12 V Bluetooth, eDP, Ethernet, GPIO, HDMI, USB 3.0, WiFi 120 mm x 80 mm Bulk
AAEON UP Jednodeskové počítače UP4000 board Intel Pentium N4200, 8GB RAM, 64GB eMMC, Rev A1.0 76Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1

UP 4000 Intel Pentium N4200 Pentium N4200 8 GB 8 GB 12 V Audio, DP, Ethernet, GPIO, HDMI, USB 3.1, USB Type-C 0 C + 60 C 85.6 mm x 56.5 mm Box

AAEON UP Jednodeskové počítače UP SQUARED Board with colour box packing,Apollo Lake. Intel N3350 (F1). 2GB DDR4, 32GB eMMC. Rev A1. 0 50Na skladě
300Očekávané 08/14/2026 .
Minimum: 1
Vícenásobek: 1

UP Intel Celeron N3350 Celeron N3350 2.4 GHz 4 GB 2 GB 5 V DP, eDP, Ethernet, GPIO, HDMI, I2S, MIPI-CSI, mPCIe, SATA, UART, USB 2.0, USB 3.0 0 C + 60 C 90 mm x 85.6 mm Box

AAEON UP Jednodeskové počítače UP SQUARED Board with colour box packing,Apollo Lake . Intel N3350 (F1). 4GB DDR4, 32GB eMMC. Rev A1. 0 155Na skladě
140Očekávané 07/28/2026 .
Minimum: 1
Vícenásobek: 1

UP Intel Celeron N3350 Celeron N3350 2.4 GHz 4 GB 4 GB 5 V DP, eDP, Ethernet, GPIO, HDMI, I2S, MIPI-CSI, mPCIe, SATA, UART, USB 2.0, USB 3.0 0 C + 60 C 90 mm x 85.6 mm Box
Digi Jednodeskové počítače ConnectCore 6UL SBC Pro 1G-1G-W-BT 23Na skladě
25Očekávané 08/04/2026 .
Minimum: 1
Vícenásobek: 1
ConnectCore 6UL Pico-ITX NXP i.MX 6UltraLite ARM Cortex A7 528 MHz 256 MB 256 MB 5 V Audio, Bluetooth, Ethernet, GPIO, MIPI-CSI, Parallel, PCIe, RS-232, UART, USB, WiFi - 40 C + 85 C 100 mm x 72 mm
Seeed Studio 114993080
Seeed Studio Jednodeskové počítače SenseCAP Multi-Platform LoRaWAN Indoor Gateway(SX1302-4G) - EU868 2Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1
Olimex Ltd. A64-OLinuXino-2Ge16G-IND
Olimex Ltd. Jednodeskové počítače Embedded Linux Computer with Quad core 64 bit ARM SOC 116Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1

Olimex Ltd. Jednodeskové počítače Retro computer with Z80 running BBC Basic 19Na skladě
28Očekávané 09/01/2026 .
Minimum: 1
Vícenásobek: 1

Olimex Ltd. Jednodeskové počítače Dual-core Arm Cortex-M0+ with Soldered Connectors 45Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1

Axiomtek Jednodeskové počítače LGA1151+H310 with dual Gigabit Ethernet DP/HDMI/LVDS; Dual displays; Gift Box 12Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1
Mini-ITX Intel Celeron, Core i3/i5/i7, Pentium Celeron, Core i3/i5/i7, Pentium 64 GB 0 GB 12 V Audio, DP++, Ethernet, HDMI, LVDS, mSATA, PCIe, RS-232/422/485, SATA, USB 2.0, USB 3.0 0 C + 60 C 170 mm x 170 mm x 1.6 mm
Advantech Jednodeskové počítače LGA2011-R3 ATX SMB w/9 SATA/4 PCIe x16/I 3Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1

ASMB-823 ATX Intel Xeon E5-2600 v3/v4 Xeon E5-2600 v3/v4 2.133 GHz 192 GB 0 GB - 12 V, 3.3 V, 5 V, 12 V Audio, Ethernet, GPIO, PCIe, PS/2, SATA, SMBus, USB 2.0, USB 3.0, VGA 0 C + 40 C 304.8 mm x 244 mm


Hackboard Jednodeskové počítače Hackboard 2 with Debian Linux 8GB RAM, 64GB Storage, International PSU
5Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1

8 GB


Hackboard Jednodeskové počítače Hackboard 2 with Windows 10 Pro, 8GB RAM, 64GB Storage, International PSU
5Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1

8 GB
Kontron Jednodeskové počítače 3.5" SBC w/ Intel i7-1185G7E 2Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1

Intel Core i7-1185G7E Core i7-1185G7E 12 V I2C, SPI, UART 0 C + 60 C 146 mm x 105 mm
AAEON UP Jednodeskové počítače UP4000 board Intel Pentium N4200, 4GB RAM, 32GB eMMC, Rev A1.0 44Na skladě
44Očekávané 11/30/2026 .
Minimum: 1
Vícenásobek: 1

UP 4000 Intel Pentium N4200 Pentium N4200 8 GB 4 GB 12 V Audio, DP, Ethernet, GPIO, HDMI, USB 3.1, USB Type-C 0 C + 60 C 85.6 mm x 56.5 mm Box