Programmējamie loģisko IS izstrādes rīki

Rezultāti: 641
Atlasīt Attēls Detaļas Nr. Raž. Apraksts Datu lapa Pieejamība Cenas noteikšana (EUR) Atlasiet rezultātus tabulā pēc vienības cenas, pamatojoties uz daudzumu. Daudz. RoHS Produkts Tips Rīks ir paredzēts novērtēšanai:
Lattice Programmējamie loģisko IS izstrādes rīki ICE40 Ult Brkout Brd Dev Tool 13Ir noliktavā
Min.: 1
Vair.: 1
Development Tools FPGA iCE40 Ultra
Lattice Programmējamie loģisko IS izstrādes rīki MachXO2-7000HE Breakout Board 47Ir noliktavā
46Paredzamais 09/25/2026
Min.: 1
Vair.: 1
Evaluation Kits FPGA MachXO2-7000HE
Lattice Programmējamie loģisko IS izstrādes rīki MachXO3L Starter Kit 25Ir noliktavā
47Pēc pasūtījuma
Min.: 1
Vair.: 1

Starter Kits FPGA MachXO3L
Lattice Programmējamie loģisko IS izstrādes rīki MachX03 Dev Board 10Ir noliktavā
Min.: 1
Vair.: 1

Development Boards FPGA MachXO3LF-9400
Lattice Programmējamie loģisko IS izstrādes rīki EMBEDDED VISION DEV KIT 14Ir noliktavā
Min.: 1
Vair.: 1

Development Kits FPGA ECP5, LIF-MD6000
Lattice Programmējamie loģisko IS izstrādes rīki CertusPro-NX Evaluation Board 28Ir noliktavā
28Paredzamais 10/29/2026
Min.: 1
Vair.: 1
Evaluation Boards FPGA LFCPNX-100-9LFG672C
Lattice Programmējamie loģisko IS izstrādes rīki Certus-NX Versa Evaluation Board 13Ir noliktavā
Min.: 1
Vair.: 1

Development Boards FPGA LFD2NX
Lattice Programmējamie loģisko IS izstrādes rīki LatticeECP3 Versa Dev Kit 5Ir noliktavā
Min.: 1
Vair.: 1

Evaluation Boards FPGA LFE3-35EA-8FN484C
Lattice Programmējamie loģisko IS izstrādes rīki CrossLink-NX Evaluation Board 19Ir noliktavā
111Pēc pasūtījuma
Min.: 1
Vair.: 1

Evaluation Boards FPGA CrossLink
Lattice Programmējamie loģisko IS izstrādes rīki MachXO3D Breakout Board
19Ir noliktavā
28Paredzamais 10/29/2026
Min.: 1
Vair.: 1

Breakout Boards FPGA MachXO3D

Altera Programmējamie loģisko IS izstrādes rīki CPLD Development Kit For 5M570Z
28Ir noliktavā
Min.: 1
Vair.: 1
Development Kits CPLD 5M570Z
Altera Programmējamie loģisko IS izstrādes rīki Stratix 10 GX Signal Integrity Development Kit (Production H-tile) including a 1-year license for Quartus Prime Pro Development Kit Edition 1Ir noliktavā
Min.: 1
Vair.: 1

Development Kits FPGA 1SG280HU1F50E2VG
Altera Programmējamie loģisko IS izstrādes rīki Cyclone 10 LP FPGA Evaluation Kit 102Ir noliktavā
Min.: 1
Vair.: 1

Evaluation Kits FPGA Cyclone 10
Altera Programmējamie loģisko IS izstrādes rīki Eval Kit MAX 10 FPGA
57Ir noliktavā
115Paredzamais 08/12/2026
Min.: 1
Vair.: 1
Evaluation Kits FPGA MAX 10 10M08S
Terasic Technologies Programmējamie loģisko IS izstrādes rīki XTS-FMC Board 21Ir noliktavā
Min.: 1
Vair.: 1
Daughter Cards FPGA Arria, Cyclone, Stratrix


Terasic Technologies Programmējamie loģisko IS izstrādes rīki TSOM Module 11Ir noliktavā
12Paredzamais 08/24/2026
Min.: 1
Vair.: 1
Evaluation Kits SoC FPGA 5CSEBA6U23I7
Terasic Technologies Programmējamie loģisko IS izstrādes rīki Starter Platform for OpenVino Toolkit
4Ir noliktavā
Min.: 1
Vair.: 1
Starter Kits FPGA 5CGTFD9D5F27C7N
BittWare Programmējamie loģisko IS izstrādes rīki BittWare Intel Agilex FPGA breakout card for JTAG and USB access 4Ir noliktavā
Min.: 1
Vair.: 1
Breakout Boards FPGA
Hurley Research Programmējamie loģisko IS izstrādes rīki A Bluetooth-enabled FPGA dev board, in the Arduino Uno form factor, with a built-in J-Link OB debugger
11Ir noliktavā
Min.: 1
Vair.: 1

Development Boards FPGA iCE40UP5K, nRF5340
Digilent Programmējamie loģisko IS izstrādes rīki Arty Z7: APSoC Zynq-7000 Dev Board 34Ir noliktavā
Min.: 1
Vair.: 1
Development Boards FPGA Arty Z7
Digilent Programmējamie loģisko IS izstrādes rīki Arty S7-50 12Ir noliktavā
78Paredzamais 08/12/2026
Min.: 1
Vair.: 1

Evaluation Boards FPGA XC7S50-1CSGA324C
Digilent Programmējamie loģisko IS izstrādes rīki Arty S7; 25K Gate Product Kit 44Ir noliktavā
58Pēc pasūtījuma
Min.: 1
Vair.: 1
Development Boards FPGA Spartan-7
Digilent Programmējamie loģisko IS izstrādes rīki JTAG-SMT3; baked; MSL3 179Ir noliktavā
Min.: 1
Vair.: 1

Programmers FPGA Xilinx FPGA
Digilent Programmējamie loģisko IS izstrādes rīki Eclypse Z7 with Zmods ADC and DAC 11Ir noliktavā
10Paredzamais 08/31/2026
Min.: 1
Vair.: 1

Development Boards FPGA Zynq-7000
Digilent Programmējamie loģisko IS izstrādes rīki Eclypse Z7 with Two Zmod ADCs 5Ir noliktavā
Min.: 1
Vair.: 1

Development Boards FPGA Zynq-7000