Zvláštní kabely

Výsledky: 16.354
Zvolit Obrázek Č. dílu Výr. Popis Technické informace Dostupnost Stanovení ceny (EUR) Filtrovat výsledky v tabulce podle jednotkové ceny na základě zvoleného množství. Množství RoHS Model ECAD Výrobek Typ Konec konektoru A Počet kolíků konektoru na straně A Konec konektoru B Počet kolíků konektoru na straně B Délka kabelu Pohlaví Kódování Měrka průřezu vodičů – americká Jmenovité napětí Barva izolace Jmenovitý proud Třída ochrany IP Série Balení
HARTING Zvláštní kabely AEF HV Hybrid Cable Assembly, 800VDC Connecting Cable, 50mm , 5m 2Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1

Applied Motion Zvláštní kabely Servo Motor Power Cable (for SV200 AC, SVAC3, SV7, and BLuDC drives) 3Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1

Basler Zvláštní kabely Power-I/O Cable M8 6p/open, 5 m 433Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1

I/O Cables Power-I/O M8 6 Position 5 m Male A Coded 24 AWG 30 V Black 1 A IP67
IDEC Zvláštní kabely HT4P-AC-Cable 20m, stranded 3Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1

Shielded Cables D-Sub Cable 20 m HT4P Bulk
Schneider Electric Zvláštní kabely USB - MODBUS PLUS CONVERTER 6Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1
TSX
Samtec Zvláštní kabely 0.635MM ACCELERATE SLIM ASSY 356Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1

Slim Cable Assemblies Twinax Cable Plug Plug 152.4 mm Male / Male 34 AWG Black ARC6 Bag
Samtec Zvláštní kabely AcceleRate Slim Cable Assembly 709Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1

Slim Cable Assemblies Twinax Cable Plug 16 Position Plug 16 Position 355.6 mm Male / Male 34 AWG Black ARC6 Bulk
Lumberg Automation Zvláštní kabely SPE T1 IP20 T1 IP20 2 M Cordset with STL-999, PVC, AWG 22/7, 20 MHz, 10 Mbps SPE cable 10Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1

Double Ended Cordsets SPE 2 Position SPE 2 Position 2 m Male / Male 60 V Black 4 A IP20
Lumberg Automation Zvláštní kabely SPE RSMGVS-8M RSMGVS-8M 5 M Cordset with STL-999, PVC, AWG 22/7, 20 MHz, 10 Mbps SPE cable 10Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1

Double Ended Cordsets Double Ended Cordset M8 2 Position M8 2 Position 5 m Male / Male 60 V Black 4 A IP65, IP67
Lumberg Automation Zvláštní kabely SPE RSMGVS-8M singled ended 1 M Cordset with STL-999, PVC, AWG 22/7, 20 MHz, 10 Mbps SPE cable 10Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1

Single Ended Cordsets M8 2 Position 1 m Male 60 V Black 4 A IP65, IP67
Applied Motion Zvláštní kabely RS-485 / CANopen host cable for TSM and MDXK 35Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1

Lumberg Automation Zvláštní kabely SPE T1 IP20 T1 IP20 5 M Cordset with STL-999, PVC, AWG 22/7, 20 MHz, 10 Mbps SPE cable 10Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1

Double Ended Cordsets SPE 2 Position SPE 2 Position 5 m Male / Male 60 V Black 4 A IP20
Phoenix Contact Zvláštní kabely IPD PL 3P2,5 M A5,0 F PVC GY 5Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1

Connecting Cables Connecting Cable Plug 3 Position 5 m Male 20 AWG to 14 AWG 450 V Gray 16 A IP66, IP68, IP69K
Phoenix Contact Zvláštní kabely IPD PL 5P2,5 M A1,0 PVC GY 5Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1

Connecting Cables Connecting Cable Plug 5 Position 1 m Male 20 AWG to 14 AWG 450 V Gray 16 A IP66, IP68, IP69K
Phoenix Contact Zvláštní kabely IPD PL 5P2,5 M A3,0 F PVC GY 5Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1

Connecting Cables Connecting Cable Plug 5 Position 3 m Male 20 AWG to 14 AWG 450 V Gray 16 A IP66, IP68, IP69K
Phoenix Contact Zvláštní kabely IPD PL 5P2,5 M A3,0 PVC GY 6Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1

Connecting Cables Connecting Cable Plug 5 Position 3 m Male 20 AWG to 14 AWG 450 V Gray 16 A IP66, IP68, IP69K
Basler Zvláštní kabely Power-I/O Cable HRS 6p/open, S, 5m 147Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1

Power Cables Power-I/O Plug 6 Position No Connector 5 m Female Black IP40
Basler Zvláštní kabely Power-I/O Cable M8 6p/open, 10 m 103Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1

I/O Cables Power-I/O M8 6 Position 10 m Male A Coded 24 AWG 30 V Black 1 A IP67
Basler Zvláštní kabely PoCL Cabel Camera Link SDR/MDR Full 3m 13Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1

Camera Cables Camera Link SDR 26 Position MDR 26 Position 3 m Male / Male White
Advantech Zvláštní kabely Mini-SCSI-100 Shielded Cable, 2m 25Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1

I/O Cables Serial Cable Mini-SCSI 100 Position 2 mm
Lumberg Automation Zvláštní kabely SPE RSMGVS-8M RSMGVS-8M 1 M Cordset with STL-999, PVC, AWG 22/7, 20 MHz, 10 Mbps SPE cable 10Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1

Double Ended Cordsets Double Ended Cordset M8 2 Position M8 2 Position 1 m Male / Male 60 V Black 4 A IP65, IP67
Phoenix Contact Zvláštní kabely IPD PL 3P2,5 F A1,0 PVC GY 6Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1

Connecting Cables Connecting Cable Receptacle 3 Position 1 m Female 20 AWG to 14 AWG 450 V Gray 16 A IP66, IP68, IP69K
Phoenix Contact Zvláštní kabely IPD PL 3P2,5 M A0,5 F PVC GY 5Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1

Connecting Cables Connecting Cable Plug 3 Position 0.5 m Male 20 AWG to 14 AWG 450 V Gray 16 A IP66, IP68, IP69K
Phoenix Contact Zvláštní kabely IPD PL 5P2,5 M A1,0 F PVC GY 3Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1

Connecting Cables Connecting Cable Plug 5 Position 1 m Male 20 AWG to 14 AWG 450 V Gray 16 A IP66, IP68, IP69K
Same Sky Zvláštní kabely Angled,Shielded,D-Code 4PIN ,Screw Copper alloy,PVC 0.5M,+RJ45 134Na skladě
Minimum: 1
Vícenásobek: 1

Cables M12 Cable M12 4 Position RJ45 4 Position 0.5 m Male D Coded 26 AWG 60 V Black 1.5 A IP67 Bulk